Cookie beleid ONA53

De website van ONA53 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingen

Trainingen

KLIK HIER OM HET TRAININGSSCHEMA TE DOWNLOADEN.

TRSchema23243.1.jpg

 

DEFSchemaKG20.jpg

Klik HIER om het kunstgrasschema te downloaden.

veld.jpg

 

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ONA'53 JO7-1 15.30 - 16.30 George Hammer, Marco van de Pol
  • Kunstgras
  • 3
  • Kunstgras/Veld 3
ONA'53 JO8-1 15.30 - 16.30 George Hammer, Marco van de Pol
  • Kunstgras
  • 2
  • George Hammer
ONA'53 JO9-3JM 15.30 - 16.30 Christian de Wilde
  • Kunstgras
  • 7
  • -
ONA'53 JO10-1 16.30 - 17.30 Rens van den Boomen
  • Kunstgras
  • 8
  • Kunstgras / Veld 3
ONA'53 JO9-1 17.00 - 18.00 Mark van Ginkel
  • Kunstgras
  • Kunstgras / Veld 3
ONA'53 JO10-2 17.30 - 18.30
  • Trainingsveld
  • 4
  • -
ONA'53 JO9-2 18.00 - 19.00 Stefan Bor
  • Trainingsveld
  • 3
  • -
ONA'53 JO12-1 18.15 - 19.30 Gerard Pitlo, Tim Landman
  • Kunstgras L
  • 6
  • Kunstgras / Veld 3 rechts
ONA'53 JO12-2 18.15 - 19.30 Rens van den Boomen, Thierry Heikamp, Ronald Noordhuis
  • Kunstgras R
  • 5
  • Kunstgras / Veld 3 rechts
ONA'53 JO13-1 18.15 - 19.30 Gerard Pitlo, Tim Landman
  • Kunstgras
  • 6
  • KG / Veld 3
ONA'53 JO13-2 18.15 - 19.30 Rens van den Boomen, Ronald Noordhuis
  • Kunstgras RV
  • 5
  • KG / Veld 3
ONA'53 JO15-2 19.15 - 20.30 Rob Cuperus
  • Trainingsveld rechts
  • 11
  • Trainingsveld
ONA'53 JO15-1 19.30 - 20.45 Shahin Banzadeh, Omid Banzadeh
  • Kunstgras R
  • 2
  • Kunstgras / Veld 3 rechts
ONA'53 JO17-1 19.45 - 21.15 Sander Coenen
  • Kunstgras L
  • 8
  • Kunstgras / Veld 3 L

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ONA'53 JO9-4JM 18.00 - 19.15
  • -
ONA'53 JO10-3 18.15 - 19.15 Johan Gijsbertsen
  • -
ONA'53 MO13-1 18.15 - 19.15 Niek Slots, Remon de Leeuw
  • Kunstgras
  • 2
  • Kunstgras / veld 3
ONA'53 MO17-1 18.15 - 19.30 Carlo Leander
  • Veld 3
  • 6
  • Kunstgras / veld 3
ONA'53 18+1 19.00 - 20.15 Dirk Melgers, Simon Boone
  • Trainingsveld
  • 11
  • Mini-arena / trainingsveld
ONA'53 3 19.00 - 20.15 Timo Hildebrand
  • Trainingsveld
  • 10
  • Trainingsveld / Mini Arena (Kunstgras).
ONA'53 VR1 19.45 - 21.15 Marco van de Pol, Bert Bruins
  • Veld 3 R
  • 4
  • Veld 3 rechts of kunstgras Rechts
ONA'53 1 20.00 - 21.30 Martin Mol, Marco Stap
  • Kunstgras
  • 8
  • KG / Veld 3 Links
ONA'53 3 (zon) 20.15 - 21.30 Carlo Leander
  • mini-arena
  • 2
  • Mini Arena (Kunstgras).
ONA'53 2 20.15 - 21.45 AliReza Banzadeh, Amir Banzadeh
  • Trainingsveld links
  • 3
  • trainingsveld
ONA'53 JO19-1 20.15 - 21.45 Amir Banzadeh, AliReza Banzadeh
  • Trainingsveld
  • 3
  • Trainingsveld
ONA'53 2 (zon) 20.15 - 22.00 Bram Heersmink, Edo Veldhuis
  • Trainingsveld
  • 5
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ONA'53 JO10-1 17.00 - 18.00 Jurrien van Oeveren, Rens van den Boomen
  • Kunstgras
  • 8
  • Kunstgras / Veld 3
ONA'53 JO9-1 18.00 - 19.00 Mark van Ginkel
  • mini-arena
  • Mini veld
ONA'53 JO9-2 18.00 - 19.00 Stefan Bor
  • Kunstgras
  • 3
  • Kunstgras / veld 3
ONA'53 JO10-2 18.00 - 19.00
  • Kunstgras
  • 4
  • Kunstgras / Veld 3
ONA'53 JO12-2 18.00 - 19.10 Rens van den Boomen, Thierry Heikamp, Ronald Noordhuis
  • Trainingsveld rechts
  • 5
  • Trainingsveld rechts
ONA'53 JO13-1 18.00 - 19.15 Gerard Pitlo, Tim Landman
  • Trainingsveld rechts
  • 6
  • Trainingsveld (Rechts)
ONA'53 JO13-2 18.00 - 19.15 Rens van den Boomen, Ronald Noordhuis
  • Trainingsveld links
  • 5
  • Trainingsveld (Links)
ONA'53 JO12-1 18.15 - 19.30 Gerard Pitlo, Tim Landman
  • Trainingsveld links
  • 6
  • Trainingsveld
ONA'53 JO15-2 19.15 - 20.30 Rob Cuperus
  • Kunstgras R
  • 11
  • Kunstgras / Veld 3 rechts
ONA'53 JO15-1 19.30 - 20.45 Shahin Banzadeh, Omid Banzadeh
  • Trainingsveld
  • 2
  • Trainingsveld
ONA'53 JO17-1 19.45 - 21.15 Sander Coenen
  • Trainingsveld links
  • 8
  • Trainingsveld

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
ONA'53 JO9-4JM 18.00 - 19.00
  • -
ONA'53 JO10-3 18.15 - 19.15 Johan Gijsbertsen
  • -
ONA'53 MO13-1 18.30 - 19.45 Niek Slots, Remon de Leeuw
  • Kunstgras
  • 2
  • Kunstgras / trainingsveld
ONA'53 MO17-1 18.30 - 19.45 Carlo Leander
  • Kunstgras
  • 6
  • Kunstgras / trainingsveld
ONA'53 3 19.30 - 21.00 Timo Hildebrand
  • mini-arena
  • 10
  • Mini Arena (Kunstgras).

    Mix van teams!
ONA'53 1 20.00 - 21.30 Martin Mol, Marco Stap
  • Kunstgras L
  • 8
  • KG / Veld 3 Links
ONA'53 2 20.00 - 21.30 Paul van Dam, AliReza Banzadeh, Amir Banzadeh
  • Kunstgras
  • 3
  • trainingsveld

ONA'53 JO19-1 20.00 - 21.30 AliReza Banzadeh, Amir Banzadeh
  • Trainingsveld
  • 3
  • Trainingsveld
ONA'53 VR1 20.15 - 21.45 Marco van de Pol
  • Veld 3 R
  • 4
  • Veld 3 rechts of kunstgras Rechts
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!