Sponsoruitje
v.v. ONA'53 EERT HAAR SPONSORS
Als blijk van waardering voor de veelal jarenlange steun aan v.v. ONA'53, organiseerde de Sponsor Commissie van ONA'53 op zaterdag 4 april j.l. een meeting tussen de club en hun sponsoren. Een geste, die door de deelnemende sponsoren zeer op prijs werd gesteld.
Strak in het pak stonden ze daar zaterdagmiddag rond half 5 bij Hof van Wageningen: de leden van de sponsorcommissie van ONA'53, klaar om hun gasten welkom te heten. De verwennerij startte met een welkomstdrankje aan de bar van restaurant EatCetera om vervolgens te gaan genieten van een aantal culinaire hoogstandjes. Tussen de bedrijven door heette Eric van Kruining als voorzitter van de sponsorcommissie de genodigden en introducés nogmaals welkom en bedankte de aanwezigen voor hun komst. Tegen half 6 stapte het gezelschap in de bus om naar Utrecht te reizen. Daar wachtte een bezoek aan stadion De Galgenwaard om de competitiewedstrijd FC Utrecht - FC Groningen te bezoeken. Want als een zichzelf respecterende voetbal-vereniging dien je toch een aan voetbal gerelateerd uitje te organiseren?
De wedstrijd viel wat tegen; het randgebeuren eromheen vond merendeel van de groep echter wel een leuke belevenis. Zittend tussen de echte FC Utrecht-aanhangers kwam men meer onder de indruk van het gedrag van deze fans, dan hetgeen geboden werd op het veld. Rond negen uur zette de chauffeur van de Betuwe Expres de bus weer in beweging richting Wageningen, waarna sponsoren en begeleiding veilig en wel weer afgezet werden bij Hof van Wageningen. Het sponsoruitje werd besloten met een borreltje bij Café de Korenbeurs, waar de contacten tussen de sponsoren onderling, als ook de die tussen v.v. ONA'53 en hun sponsoren, op een positieve manier aangehaald werden. We waren het allemaal met elkaar eens: dit initiatief is zeker voor herhaling vatbaar! De sponsorcommissie van ONA'53 bedankt iedereen die hieraan heeft meegewerkt.
Bron: Theo Boekhorst