Vrijwilligers

Ze zijn er wel degelijk, ouders die 's ochtends hun kind droppen op het voetbalveld en ervan uitgaan dat de vereniging het kind de hele dag begeleidt, verzorgt, in de gaten houdt enz. De vereniging als crêche. De vereniging zou misschien wel willen, maar dan mag de contributie wel vertienvoudigd worden voor het aantrekken van beroepspersoneel.

De waarheid is dat voetbal, zoals zoveel sporten, volledig draait op vrijwilligers. Van voorzitter tot schoonmaker, men doet het puur uit liefde voor de vereniging en het plezier van de kinderen. Een ieder moet daar dan ook rekening mee houden. Ouders blijven ten allen tijde eerstverantwoordelijke voor hun kinderen, ook tijdens het sporten. En vrijwilligers zijn niet opgeleid voor de taken die ze doen, ze maken dus wel eens foutjes. Elkaar helpen is dan ook bepalend voor het welslagen van onze vereniging.

Dat betekent ook dat ONA voor een aantal zaken een beroep op de ouders moet doen, zoals vervoer bij uitwedstrijden, wasbeurten, meehelpen in de kleedkamer, mogelijk eens een keertje achter de bar, in de kantine helpen enz. U draagt enorm bij aan het sportplezier van uw kind door mee te helpen met het hele team. Kinderen zijn maar wat trots op zulke ouders, dat betaalt zich dus uit!

Dat beroep moeten we minimaal op de ouders kunnen doen, maar eigenlijk zijn er nog meer taken in onze vereniging. Bestuurlijke functies, kantinediensten, schoonmaak, altijd zijn er vacatures, altijd zijn extra handen nodig. We komen tegenwoordig altijd tijd tekort, maar heus, iets extra's kunnen doen geeft een hoop extra plezier en voldoening. Samen met alle collega-vrijwilligers kunt u bijdragen aan de bloei van onze vereniging en vele vrienden maken. Ervaring hoeft niet, wat telt is inzet en enthousiasme. Interesse ? Praat eens met iemand van het vrijwilligersbeleid,  bestuur of vul de vrijwilligersaanmeldlijst in.

Trouwe vrijwilligers, de ware helden in het voetbal!`

Vrijwilligersaanmeldlijst